Plán akcí – 2. pololetí školního roku 2016/2017

ÚNOR

  • 8. 2. – 14. 6. (sudé středy)
    • Logopedická prevence dětí
      • příprava nejstarších předškoláků na vstup do školy
      • dopoledne (MK, D)
  • 13. února
    • Karneval + focení
      • dopolední akce pro děti
  • 15. února
    • Primární prevence pro nejstarší předškoláky
      • „Jak se mít dobře“
      • dopolední akce (MK, D)
  • 17. 2. – 23. 6.
    • Plavání
      • dopolední aktivita pro nejstarší předškoláky (MK, D)
  • 22. února
    • Primární prevence pro nejstarší předškoláky
      • „Hygiena“
      • dopolední akce (MK, D)
  • 28. února
    • Bezpečnostní průprava dětí předškolního věku
      • „Prevence dětem“
      •  dopolední akce pro děti

BŘEZEN:

  • 1. března
    • Primární prevence pro nejstarší předškoláky
      • „Výživa“
      • dopolední akce (MK, D)
  • 2. března
    • Divadlo KH
      • od 9:00 hodin
      • dopolední akce (CH)
  • 6. března
    • Návštěva nejstarších předškoláků 1. třídy v ZŠ
      •  dopolední akce pro děti, které jdou k zápisu
  • 8. března
    • Primární prevence pro nejstarší předškoláky
      • „Vztahy k ostatním“
      • dopolední akce (MK, D)
  • 14. března
    • Keramická dílnička
      • od 17:00 hodin
      • odpolední akce s rodiči
  • 15. března
    • „Bezpečný pes“
      • dopolední akce pro děti se živými pejsky
  • 20. března
    • Vítání Jara
      • dopolední akce pro děti na školní zahradě
  • 22. března
    • Světový den vody
      • dopolední aktivity pro děti na zahradě MŠ
      • dešťové grafity – malování vodou
  • 22. března
    • Primární prevence pro nejstarší předškoláky
      • „Nebezpečí od cizích lidí“
  •  30. března
    • Den otevřených dveří
      • od 14:00 do 17:00 hodin
  • 31. března
    • Noc s Andersenem
      • noční akce pro nejstarší předškoláky
  • T: upřesněn
    • Návštěva knihovny v KD Krakov
      • dopolední akce (MK, D)

DUBEN:

  • 4. dubna
    • Keramická dílnička
      • glasování
      • od 17:00 hodin
      • odpolední akce s rodiči
  •  5. dubna
    • „Program první pomoci“
      • dopolední akce pro děti s prohlídkou sanitního vozu
  • 12. dubna
    • Velikonoce se zajícem Ušákem
      • dopolední program pro děti
  • 18. dubna
    • Návštěva dopravního hřiště
      • od 13:00 hodin (MK)
  • 22. dubna
    • Jarní brigáda
      • společná akce s rodiči
  • 25. dubna
    • Návštěva dopravního hřiště
      • od 13:00 hodin (D)
  • 27. dubna
    • Pálení čarodějnic na zahradě MŠ
      • od 17:00 hodin
      • společná akce s rodiči

KVĚTEN:

  •  T: opřesněn
    • Návštěva Domova Důchodců
      • dopolední akce pro děti (D)
  • 9. – 12. 5.
    • Výroba parfému z přírodních materiálů
      • třídní akce
  • 10. – 11. 5
    • „Kozí program“
      • program se živými kozičkami na zahradě
      • děti si budou moci vyzkoušet i podojení koziček
  • 23. května
    • Sportovní den
      • dopolední akce pro děti na hřišti ZŠ
  • 24. května
    • Divadlo KH
      • (Ž)
  • 25. května
    • Jarní dílnička
      • od 16:00 hodin v Želvičkách
      • společná akce s rodiči
  • 29. května
    • Dětský den
      • na dopravním hřišti ZŠ Glowackého
      • od 14:00 hodin
      • zábavné odpoledne s vystoupením Michala Nesvadby
  • T: upřesněn
    • Vystoupení ke Dni maminek
      • společná akce s rodiči
  • 30. května
    • Fotografování třídních kolektivů a předškoláků

ČERVEN:

  • 1. června
    • Den dětí
      • dopolední akce pro děti na zahradě MŠ
  • 7. června
    • Ekologický program
      • „Co se děje v trávě?“
      • dopolední akce pro děti na zahradě školky (CH, Ž)
  • 20. června
    • Školní výlet do Kouřimi
  • 21. června
    • Vítání Léta
      • dopolední akce pro děti na zahradě MŠ
  • 22. června
    • Pasování předškoláků s překvapením
      • od 17:00 hodin
      • společná akce s rodiči