Pohybové hry

Z důvodu účasti na jarmarku v Krakově 11. 12. od 15 hod., proběhne kroužek pohybových her ve středu 11. 12. v dopoledních hodinách. Děkuji Kristýna

Tanečky

Kroužek „tanečky“  bude s dětmi vystupovat na všech vánočních besídkách, aby děti mohly ukázat, co se naučily. Proto prosím rodiče dětí, které kroužek navštěvují, aby své děti  přivedli před 17:00 hod.

Děkuji, Kristýna

 

Vážení rodiče,

prosím, v sekci „školní rok 2019/2020“ najdete nová pravidla pro přihlašování dětí na prázdninový provoz (červenec a srpen 2020) – viz. příloha.

Závazná přihláška na letní prázdninový provoz bude k dispozici na webových stránkách naší školy nebo u třídních učitelek začátkem ledna 2020.

Odevzdávání přihlášek k prázdninovému provozu do konce ledna u třídních učitelek.

Případné dotazy Vám ráda zodpovím během ledna.

Jitka Friedlová

zástupkyně pro PV

Informace pro rodiče:

Od 23. 12. 2019 – 1. 1. 2020 bude mateřská škola uzavřena.

Od čtvrtka 2. 1. do pátku 3. 1. 2020 bude provoz naší školky  vzhledem ke školním prázdninám omezen. V provozu bude třída Želviček a Delfínků.

Běžný provoz začíná v pondělí 6. 1. 2020.

Zveme Vás na Vánoční jarmark do KC Krakov ve středu 11. 12. Přijďte se podívat na krásné výrobky Vašich dětí, které si za symbolickou cenu můžete také zakoupit a udělat radost dětem i Vašim blízkým.

Mateřská škola hledá asistentku pedagoga. Bližší info na emailu ms.dolakova@dolakova.cz

Milí rodiče,

chtěli bychom Vás požádat o sběr papíru, časopisů a starých knih na účelný projekt, který dává smysl. Vše, co vytěžíme ze sběru, poputuje na TRANSPARENTNÍ ÚČET krásného projektu „Čistíme oceány“.

Děkujeme!

Sběr probíhá až do ledna roku 2020.

Za lepší budoucnost Váš EKOTÝM a celá naše školka