Školní družina

Aktuality z družinek


Celoroční projekt Kocour v botách v říši pohádek

Kocour v botách v říši pohádek (PDF)


Září 2016     Říjen 2016     Listopad 2016     Prosinec 2016     Leden 2017

Únor 2017     Březen 2017     Duben 2017     Květen 2017     Červen 2017


Červen

…Co nového víme…

…Co vylepšíme…

…Co nás rozesmálo…


Milé děti, vážení rodiče. Máme tu poslední měsíc před prázdninami. V červnu jsme si společně splnili poslední, nejkrásnější úkol. Za celoroční práci jsme se vydali na výlet, který jsme si moc užili. Oslavili jsme den dětí a měli jsme pyžamkovou diskotéku. Kocourův poklad jsme také našli. Nyní nám zbývá pár dní do prázdnin. Chceme všem dětem moc poděkovat a popřát krásné a dlouhé prázdniny, plné zážitků. V září se na Vás budeme těšit. Vaši vychovatelé.

Pyžamková diskotéka v červnu

Uspořádali jsme si pyžamkové odpoledne. Převlékli jsme se do pyžam a užili si prima odpoledne. Tancovalo se, soutěžilo a pár fotek se také nafotilo. Poslední úkol jsme splnili. Najít si Kocourův poklad. Doufáme, že jsou děti spokojené. Podívejte se na fotografie na rajčeti – druzinadolakova.rajce.idnes.cz

Celodenní výlet školní družinky a ukončení celoročního projektu ,,KOCOUR V BOTÁCH V ŘÍŠI POHÁDEK,,

V úterý ráno jsme se sešli všichni u školy a vydali se na výlet. Přijel si pro nás autobus, který nás dovezl nejprve do obce Žlízy, kde jsme vyšlápli kopec a nahoře na nás čekalo překvapení v podobě Čertových skal. Poté jsme vyjeli k Máchovu jezeru, kde na nás čekal kapitán. Konečně jsme byli všichni a mohli jsme vyplout parníkem kolem Máchova jezera. Nakonec jsme navštívili muzeum Čtyřlístku, kde si děti prohlížely postavičky a dozvěděly se zajímavé informace. Potom nás čekal návrat ke škole. Děkujeme dětem a těšíme se na další výlety školní družinky. 


Aktuality z družinek – Září

Aktuality z družinek – Říjen

Aktuality z družinek – Listopad

Aktuality z družinek – Prosinec

Aktuality z družinek – Leden

Aktuality z družinek – Únor

Aktuality z družinek – Březen

Aktuality z družinek – Duben

Aktuality z družinek – Květen

Aktuality z družinek – Červen